Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Matthew McConaughey nderohet me një yll në Bulevardin e Famës në Hollywood

19.11.2014
Aktori i Interstellar, Matthew McConaughey mori yllin e 2534 të hënën në Bulevardin e Famës në Hollywood. Matthew është një prej aktorëve më të mirë të Hollywood-it dhe kishte ardhur koha që dhe ai të nderohej me një yll.

Në këtë event morën pjesë Anne Hathaway, Jessica Chastain, regjisori Christopher Nolan dhe Don Philips. Por, ishin familjarët e tij ata që tërhoqën më shumë vëmendje. Matthew u shoqërua nga bashkëshortja e tij Camila Alves dhe tre fëmijët e tyre, Livingston , Levi dhe Vida.

Megjithëse i kishte sjellë fëmijët e tij në këtë event të rëndësishëm, Matthew është shprehur se nuk dëshiron t’i rrisë fëmijët në Hollywood. Ai ka planifikuar t’i rrisë fëmijet në Teksas, në mënyrë që të jenë më afër me familjarët e tjerë dhe që ta takojnë gjyshen çdo fundjavë.Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet