Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

MEN'S NIGHT- FAST & FURIOUS 7

24.03.2015
MEN'S NIGHT është një natë e menduar specifikisht për meshkujt duke mundësuar ulje çmimi, dhurata dhe surpriza të tjera për ta!

Ky event mundëson: FREE DRINKS, 1 KUPON DITOR FALAS NGA NOBIS dhe SURPRIZA pafund nën shoqërinë e filmit "FAST & FURIOUS 7".

PËRMBAJTJA:

Deckard Shaw kërkon të hakmerret ndaj Dominic Toretto dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij. Në vazhdimin e pandalshëm të ekskluzivitetit global të ndërtuar në shpejtësi, Vin Diesel, Paul Walker dhe Dwayne Johnson drejtojnë rikthimin e Fast & Furious 7. James Wan e drejtoi këtë kapitull të serive shumë të suksesshme që gjithashtu mirëpresin sërish të preferuarit si Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Elsa Pataky dhe Lucas Black. Ata bashkohen dhe me yjet ndërkombëtarë të aksionit si Jason Statham, Djimon Hounsou, Tony Jaa, Ronda Rousey dhe Kurt Russell.

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet