Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

LADIES NIGHT- FIFTY SHADES OF GREY

11.02.2015
LADIES NIGHT vjen së bashku me premierën e fenomenit botëror, filmit "FIFTY SHADES OF GREY" CINEPLEXX!! Ky event mundëson për ju:

- FREE DRINKS
- Dhurata nga Yves Rocher
- Një revistë GRAZIA për çdo zonjushë
- Kërcim ZUMBA nga Tirana Dance Station


PËRMBAJTJA:

"Pesëdhjetë Hijet e Greit" sjell ne ekranin e madh librin bestseller që është bërë një fenomen global. Në momentin që u publikua për herë të parë, trilogjia "Pesëdhjetë Hijet" është përkthyer në 51 gjuhë në mbarë botën dhe është shitur në shumë se 100 milionë kopje duke e bërë atë një ndër librat më shpejt të shitur në histori. Në rolet e Christian Grey dhe Anastasia Steele, të cilët janë portreti i miliona lexuesve, janë Jamie Dornan dhe Dakota Johnson. Së bashku me Jamie Dornan dhe Dakota Johnson në role të tjera janë Luka Grimes si Elliot, vëllai i Christian; Victor Rasuk si José, miku i ngushtë i Anastasias; Eloise Mumford si Kate, shoqja më e mirë e Anastasias ; Marcia Gay Harden si Dr.Grace Trevelyan Grey, nëna e Christian; Rita Ora si Mia, motra e Christian; Max Martini si Taylor, truproja i Christian; Callum Keith Rennie si Ray, njerku i Anastasias ; Jennifer Ehle si Carla, nëna e Anastasias ; dhe Dylan Neal si Bob, burri i Carlas.

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet