Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

"Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts" LIVE në Cineplexx

07.10.2015
"ED SHEERAN: JUMPERS FOR GOALPOSTS" LIVE NË HD EKSKLUZIVISHT NË CINEPLEXX ALBANIA!

Film-koncerti i Ed Sheeran 'Jumpers for Goalposts' do të shfaqet në kinematë botërore në 22 tetor 2015, ora 19:30. Kjo shfaqje e veçantë do të transmetohet Live nëpërmjet Satelitit duke përfshirë momentet më të bukura në tapetin e kuq dhe një performancë ekskluzive live nga premiera botërore në Londër. Jumpers for Goalposts përmbledh performancat më të mira nga karriera e Ed Sheeran në Stadiumin Wembley në korrik 2015, ku ai mahniti një turmë prej 80.000 fansash me hitet e tij më të mira përfshirë “The A Team”, “Sing” dhe “Thinking Out Loud” - gjithashtu dhe një duet surprizë me Sir Elton John.

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet