Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

BACK TO SCHOOL

02.09.2015
BACK TO SCHOOL

03.09.2015 - 20.09.2015

OFERTA KINEMAJE PËR MË TË VEGJLIT


Cineplexx Albania mirëpret të gjithë miqtë e vegjël të filmit në sallat e kinemasë sonë për të parë filmat më të bukur për fëmijë.

ÇMIMI I BILETËS: 200 LEK

Mos harroni të na vizitoni! Ju mirëpresim në Cineplexx Albania!

*Çmimi është i vlefshëm për filma 2D dhe 3D.

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet