Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Arushi i Krishtlindjeve Paddington

24.12.2014
Ejani dhe festoni Krishtlindjet së bashku me familjen tuaj dhe arushin Paddington në ambjentet e Cineplexx Albania! Ne do të mundësojmë për ju:

** Maskota dhe klloun
** Tullumbaca dhe muzikë
** Një Yippy për çdo fëmijë
** Kënd lojrash për vogëlushë

Përmbajtja e filmit:

Paddington tregon historinë e aventurës komike të një ariu të ri peruan, i cili udhëton në qytet në kërkim të një shtëpie. I humbur dhe i vetëm, ai fillon të kuptojë se jeta e qytetit nuk është ajo që ai kishte imagjinuar, deri në momentin që ai takohet me familjen dashamirëse Brown që lexojnë etiketën rreth qafës së tij që thotë: "Ju lutem shikoni pas këtij ariu. Faleminderit". Ata i ofrojnë atij një strehë të përkohshme. Duket sikur fati i tij ka ndryshuar deri në momentin që ariut të rrallë i kap syri një balsamues të kafshëve muze.

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet