Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Vetëm 200 lekë, për vetëm 4 ditë!

Vetëm 200 lekë, për vetëm 4 ditë!

10-13 Tetor

Për vetëm 4 ditë, nga data 10-13 tetor, 6 filmat e përzgjedhur do të kushtojnë vetëm 200 lekë.
Vetëm në Cineplexx QTU!

Biletat në shitje! Nxitoni pranë sporteleve tona në QTU për t'i marrë, pasi numri është i kufizuar.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Aladdin

Historia e ritreguar e filmit me të njëjtin emër, i vitit 1992, nga Disney.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Aladdin

Once Upon a Time ... in Hollywood

Një aktor i venitur televizioni dhe dubluesi i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të Periudhës së Artë të Hollivudit në vitin 1969, në Los Angeles.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Once Upon a Time ... in Hollywood

Spider-Man: Far From Home

Peter Parker dhe miqtë e tij nisen në një udhëtim veror në Europë, ku Peter e gjen veten duke u përpjekur të luftojë një armik të ri, Mysterion, i cili siç ka emrin, nuk është ashtu siç duket.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Spider-Man: Far From Home

The Angry Birds Movie 2

Zogjtë që nuk mund të fluturojnë dhe derrkucët jeshilë e çojnë konfliktin mes tyre në një tjetër nivel.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Angry Birds Movie 2

The Art of Racing in the Rain

Një qen i quajtur Enzo risjell në kujtesë mësimet që ka marrë nga pronari i tij, Denny, i cili ishte shofer në garat me makina.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Art of Racing in the Rain

The Lion King

Pas vrasjes së të atit, një luan i ri princ që lë mbretërinë e tij, do të mësojë kuptimin e përgjegjësive dhe trimërisë.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Lion King