Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
VENOM: Let There Be Carnage

VENOM: Let There Be Carnage

Superheroes Night

Ditën e ENJTE, data 14 Tetor, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night, dedikuar fansave të filmave me superheronj.


Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Detajet e eventit

CINEPLEXX QTU
•Birrë falas në hyrje nga Birra Peja
•Luajmë Beer Pong me Birra Peja
•Fotograf

CINEPLEXX TEG
•Birrë falas në hyrje nga Birra Peja
•Luajmë Beer Pong me Birra Peja
•Foto e printuar në moment falas nga Selfie Mirror Albania

Venom: Let There Be Carnage

Tom Hardy rikthehet në ekranin e madh si mbrojtësi vdekjeprurës Venom, një ndër personazhet MARVEL më të mëdhenj e më të ndërlikuar. Me regji nga Andy Serkis, në film marrin pjesë aktorët Michelle Williams, Naomie Harris dhe Woody Harrelson, në rolin e antagonistit Cletus Kasady/Carnage.

Venom: Let There Be Carnage