Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

Superheroes Night

Ditën e ENJTE, data 7 korrik, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night, dedikuar fansave të filmave me superheronj.


Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Cineplexx TEG
• Pije në hyrje nga Dragon Heart Energy Drink
• 2 sete me produkte për flokët për meshkuj nga American Crew Albania
• 3 licensa për lojën Marvel Avengers - Steam Key nga Albanian eSports Association dhe Qindarka
• 2 kuponë me vlerë 1500 lekë nga Dua Pizza
• DJ
• Fotograf

Cineplexx QTU
• Pije në hyrje nga Dragon Heart Energy Drink
• 2 sete me produkte për flokët për meshkuj nga American Crew Albania
• 3 licensa për lojën Marvel Avengrs - Steam Key nga Albanian eSports Association dhe Qindarka
• 2 kuponë me vlerë 1500 lekë nga Dua Pizza
• DJ
• Fotograf

Fituesit shpallen në sallën 1, përpara shfaqjes së orës 20:00.

Thor: Love and Thunder

Thor kërkon ndihmën e Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Jane Foster, për të luftuar Gorr the God Butcher, i cili synon të zhdukë perënditë.

Thor: Love and Thunder