Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Flash

Superheroes Night

Ditën e ENJTE, datë 15 qershor, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU, për të gjithë fansat e filmave me superheronj, dedikuar filmit më të ri nga DC "The Flash"

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në secilën nga kinematë tona do të kemi:

Dragon Heart Energy Drink në hyrje për të gjithë të pranishmit
• Dhurata nga ALBAGAME
• AirPods nga AESA dhe Qindarka
• DJ
• Fotograf

Fituesit zgjidhen në sallë para fillimit të shfaqjes në orën 20:00.

The Flash

Barry Allen përdor super shpejtësinë e tij për të ndryshuar të kaluarën, por përpjekja e tij për të shpëtuar familjen e tij krijon një botë pa super heronj, duke e detyruar atë të luftojë për jetën e tij për të shpëtuar të ardhmen.

The Flash