Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
SPIDER-MAN: FAR FROM HOME

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME

Superheroes Night

Ditën e enjte, datë 4 korrik, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU, dedikuar fansave të filmave me superheronj.


Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në Cineplexx TEG
• 5 kupona hyrje falas nga Latitude Tirana
• Foto e personalizuar falas nga Selfie Mirror Albania
Birra Peja në hyrje

Në Cineplexx QTU
• 5 kupona hyrje falas nga Latitude Tirana
• Foto e personalizuar falas nga Impressius.al
Heineken 0.0 në hyrje

Spider-Man: Far From Home

Peter Parker dhe miqtë e tij nisen në një udhëtim veror në Europë, ku Peter e gjen veten duke u përpjekur të luftojë një armik të ri, Mysterion, i cili siç ka emrin, nuk është ashtu siç duket.

Spider-Man: Far From Home