Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Morbius

The Batman

Superheroes Night

Ditën e enjte, datë 31 mars, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU, dedikuar fansave të filmave me superheronj.


Bileta 570 lekë.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Detajet e eventit

CINEPLEXX TEG
•Birra Peja në hyrje dhe loja Beer Pong nga Tobacco Holding Group
•Dhuratë një set me produkte për meshkuj nga linja American Crew Albania dhe një tharëse flokësh për udhetime nga Revlon Albania
•2 kupona me vlerë 2000 LEKË nga DUA Pizza
•DJ & Fotograf

CINEPLEXX QTU
• Pije në hyrje nga Jameson Irish Whiskey - Tobacco Holding Group
•Dhuratë një set me produkte për meshkuj nga linja American Crew Albania dhe një tharëse flokësh për udhetime nga Revlon Albania
•2 kupona me vlerë 2000 LEKË nga DUA Pizza
•DJ & Fotograf

Morbius

Biokimisti Michael Morbius përpiqet të kurojë veten nga një sëmundje e rrallë e gjakut, por ai pa dashje e infekton veten me një formë vampirizmi.

Morbius