Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Guardians Of The Galaxy Vol.3

Superheroes Night

Ditën e ENJTE, datë 4 Maj, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU, për të gjithë fansat e filmave me superheronj, dedikuar filmit "Guardians Of The Galaxy Vol.3"

BILETAT NË SHITJE!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në të dy kinematë tona do të kemi:

Birra Peja në hyrje për të gjithë të pranishmit dhe loja Beer Pong
• Dhuratë set me produkte për flokët nga American Crew Albania
• 3 dhurata Guardians Of The Galaxy nga Albagame
• Dhuratë 5 T-Shirts Guardians Of The Galaxy
• Risia më e fundit e sjellë nga Selfie Mirror Albania për një kujtim të paharrueshëm në kinema në Cineplexx QTU
• DJ & Fotograf

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Ende i tronditur nga humbja e Gamoras, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur universin dhe një prej tyre - një mision që mund të sjelle fundin e Gardianëve nëse nuk është i suksesshëm.

Guardians of the Galaxy Vol. 3