Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

Superheroes Night

Ditën e enjte, datë 5 maj, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU, dedikuar fansave të filmave me superheronj.


Biletat janë në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

CINEPLEXX TEG
•Birra Peja në hyrje dhe loja Beer Pong nga Tobacco Holding Group
•Dhuratë një set me produkte të kujdesit të flokëve për meshkuj nga linja American Crew Albania
Qindarka dhe AESA dhuron 5 Battle Pass Fortnite
•Fotograf & DJ

CINEPLEXX QTU
•Birra Peja në hyrje dhe loja Beer Pong nga Tobacco Holding Group
•Dhuratë një set me produkte të kujdesit të flokëve për meshkuj nga linja American Crew Albania
Qindarka dhe AESA dhuron 5 Battle Pass Fortnite
•Foto falas e printuar në moment nga Selfie Mirror Albania
•Fotograf & DJ

!! Fituesit/et do të shpalllen përpara fillimit të shfaqjes së orës 20:00

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Dr. Stephen Strange bën një magji të ndaluar që hap derën e multiversit, duke përfshirë një version alternativ të tij, kërcënimi i të cilit për njerëzimin është shumë i madh për forcat e kombinuara të Strange, Wong dhe Wanda Maximoff.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness