Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Blue Beetle

Superheroes Night

Datë 17 gusht, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes NightCineplexx në TEG & QTU, për premierën e filmit më të ri nga DC "Blue Beetle".


Pije në hyrje nga Dragon Heart Energy Drink dhe DC Comic dhuratë për 100 të parët që blejnë biletat online në aplikacionin Cineplexx AL .

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Blue Beetle

Një relike aliene zgjedh Jaime Reyes si trupin e saj simbiotik, duke i dhuruar adoleshentit një kostum të blinduar që është i aftë për fuqi të jashtëzakonshme dhe të paparashikueshme, duke ndryshuar përgjithmonë fatin e tij ndërsa ai bëhet superheroi Blue Beetle.

Blue Beetle