Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
BLACK ADAM

BLACK ADAM

Superheroes Night

Ditën e ENJTE, datë 20 tetor, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU, dedikuar fansave të filmave me superheronj.


Biletat janë në shitje!

Çmimi 620 lekë.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në secilën nga kinematë tona, Cineplexx TEG dhe QTU do të kemi:

• Birrë falas në hyrje dhe loja Beer Pong nga Birra Peja - Tobacco Holding Group
• 2 sete me produkte për flokët nga American Crew Albania dhuratë
• 5 paketa me 1188 Diamante për lojën Garena - Free Fire nga Albanian eSports Association dhe Qindarka dhuratë
• 5 T-shirt me Black Adam dhuratë
• Deejay
• Fotograf

Black Adam

Gati 5000 vjet pasi iu dhuruan fuqitë e plotfuqishme të perëndive egjiptiane - dhe u burgos po aq shpejt - Black Adam (Johnson) lirohet nga varri i tij tokësor, gati për të lëshuar formën e tij unike të drejtësisë në botën moderne.

Black Adam