Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
AVENGERS: ENDGAME

AVENGERS: ENDGAME

Superheroes Night

Ditën e PREMTE, datë 26 prill, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU, dedikuar fansave të filmave me superheronj.


Asnjë program për Eventet në Arkiv

Partnerët në këtë event:

Të gjithë personat që do të shikojnë filmin në orën 20:00, në Teg & në Qtu do të mund të bëhen pjesë e lojës shpërblyese për të fituar një udhëtim për dy vetë, nga Adria Airways .

Në Cineplexx TEG
• Foto e personalizuar falas nga Party Time Albania
• Për çdo shpenzim mbi 3,000 lekë do të merrni një biletë falas për në Colour Day Festival Albania
• Pije në hyrje nga Birra Peja
• 2 sete Keyboard Gaming, 20 paketa L33T Pack Razor dhe 200 bileta me 2 orë loje falas nga Albanian Gaming Arena
• Kupona nga Nobis Wellness Center
• DJ & Fotograf

Në Cineplexx QTU
• Foto e personalizuar falas nga Selfie Mirror Albania
• Për çdo shpenzim mbi 3,000 lekë do të merrni një biletë falas për në Colour Day Festival Albania
• Pije në hyrje nga Heineken 0.0
Jameson Irish Whiskey në hyrje nga Tobacco Holding Group
• Produkte në hyrje nga Fruta të thata "Palma"
• DJ & Fotograf

KUJDES: Fituesi i udhëtimit nga Adria Airways dhe fituesit e 22 dhuratave nga Albanian Gaming Arena do të zgjidhen ditën e martë, 30 prill, LIVE në faqen tonë në Instagram (@cineplexx_albania).

Avengers: Endgame

Pas ndodhive shkretuese në "Avengers: Infinity War", universi është shkatërruar. Me ndihmën e aleatëve të mbetur, Avengers bashkohen dhe një herë për të zhbërë veprimet e Thanos dhe për të rivendosur rendin në univers.

Avengers: Endgame