Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Ant-Man And The Wasp: Quantumania

Superheroes Night

Ditën e ENJTE, datë 16 shkurt, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU, për të gjithë fansat e filmave me superheronj, dedikuar filmit "Ant-Man And The Wasp: Quantumania"

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në të dy kinematë tona, Cineplexx TEG dhe QTU do të kemi:

Heineken Silver në hyrje
• Dy sete me produkte për flokët nga American Crew Albania dhuratë
• Dhurata Marvel nga Albagame

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Scott Lang dhe Hope Van Dyne, së bashku me Hank Pym dhe Janet Van Dyne, eksplorojnë Mbretërinë Kuantike, ku ndërveprojnë me krijesa të çuditshme dhe nisin një aventurë që shkon përtej kufijve të asaj që ata mendonin se ishte e mundur.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania