Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Superhero Night - The Marvels

The Marvels

Superhero Night

Këtë fundvit festojmë 10 vite me Superhero Night në Cineplexx në Shqipëri!

Ditën e ENJTE, datë 9 nëntor, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU, për të gjithë fansat e filmave me superheronj, dedikuar filmit më të ri nga MCU "The Marvels"

Shkarkoni aplikacionin Cineplexx AL dhe blini biletat tuaja online!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Marvels

Carol Danvers i ngatërron fuqitë e saj me ato të Kamala Khan dhe Monica Rambeau, duke i detyruar ato të punojnë së bashku për të shpëtuar universin.

The Marvels