Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Shën Valentini në Cineplexx

Shën Valentini në Cineplexx

14 Shkurt 2019

Shën Valentini kalohet më mirë duke parë një film romantik me të dashurin tuaj të zemrës.

Këtë të enjte, datë 14 shkurt, të gjithë personat që do të shikojnë filmin "Berlin, I Love You"Cineplexx TEG dhe QTU, do të mund të bëhen pjesë e lojës shpërblyese për të fituar një udhëtim për 2 persona.

Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

ÇFARË SJELL KY EVENT PËR JU?

Nën ritmet e DJ, partnerët tanë në këtë event do t'ju ofrojnë:

NE CINEPLEXX TEG

Birra Peja në hyrje

• Kupona nga Nobis Wellness Center

• Fotograf


NE CINEPLEXX QTU

• Një kujtim i veçantë me të dashurit tuaj, me një #Selfie të veçantë nga Selfie Mirror Albania

Strongbow në hyrje

• Fotograf

Berlin, I Love You

Pjesa më e fundit e franzhisës "Cities of Love" (Paris, je t'aime / New York, I Love You / Rio, Eu Te Amo), ky film është krijuar nga dhjetë histori romance në kryeqytetin e Gjermanisë, Berlin.

Berlin, I Love You