Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Shën Valentini me

Shën Valentini me "Marry Me"

14 Shkurt

Shën Valentini kalohet më mirë duke parë një film romantik me të dashurin tuaj të zemrës.

Këtë të hënë, datë 14 shkurt, ju ftojmë në Cineplexx TEG dhe QTU për të shijuar filmin "Marry Me", në një ambient të përshtatur për kujtime të përhershme në foto, si dhe me plot dhurata në të gjitha shfaqjet e filmit gjatë orës 18:00-20:00.

Biletat në shitje!

Çmimi 440 LEKË!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

ÇFARË SJELL KY EVENT PËR JU?

Partnerët tanë në këtë event do t'ju ofrojnë:

NE CINEPLEXX TEG

• 4 GIFT CARDS me vlere 50 EUR nga Ariana Nila Jewelry
• Dhuratë një paketë romantike për 2 persona (akomodim 1 natë, darkë romantike, 2 masazhe relaksuese, mëngjesi, spa center) nga Flower Hotel
• 3 SETE me produkte dhuratë nga linja Olivos Beauty & Care
• 4 SETE dhuratë nga linja The Body Shop Albania
• Pije në hyrje nga Jameson Irish Whiskey
• 1 biletë për në koncertin e MALUMA në Tiranë, nga Red Cloud Albania
• Një kujtim i veçantë me të dashurit tuaj, me një #Selfie të veçantë nga Selfie Mirror Albania


NE CINEPLEXX QTU

• 4 GIFT CARDS me vlere 50 EUR nga Ariana Nila Jewelry
• Dhuratë një paketë romantike për 2 persona (akomodim 1 natë, darkë romantike, 2 masazhe relaksuese, mëngjesi, spa center) nga Flower Hotel
• 4 SETE me produkte dhuratë nga linja Olivos Beauty & Care
• 3 SETE dhuratë nga linja The Body Shop Albania
• 1 biletë për në koncertin e MALUMA në Tiranë, nga Red Cloud Albania
• Fotograf

Marry Me

Yjet e muzikës, Kat Valdez (J.LO) dhe Bastian (Maluma) do të martoheshin drejtpërdrejtë përpara një audience botërore fansash. Por kur Kat mëson shumë pak sekonda para premtimeve të saj, se Bastian e ka tradhëtuar, ajo vendos të martohet me Charlien (Owen Wilson), një të panjohur prej publikut.

Marry Me