Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
RED & BLACK WEEKEND

RED & BLACK WEEKEND

TEG & QTU

Nga data 27-30 nëntor, çdo biletë do të kushtojë vetëm 400 lekë, në Cineplexx TEG & QTU.
Biletat në shitje!


Për të blerë biletat online, shkarkoni aplikacionin e ri të përmirësuar Cineplexx AL .

Asnjë program për Eventet në Arkiv

10 Days without Mum

Antoine është Drejtori i Burimeve Njerëzore në një kompani të madhe. Kur bashkëshortja e tij vendos të niset me pushime dhe i lë atij përgjegjësinë e katër fëmijëve të tyre, ai mendon se do ta ketë të lehtë. Por Antoine nuk e ka menduar mirë se sa rrëmujë mund të bëhet.

10 Days without Mum

Lassie Come Home

Riprodhim i filmit të vitit 1943, bazuar në librin me të njëjtin titull të Eric Knight.

Lassie Come Home

Malasaña 32

Një familje që shpërngulet në një shtëpi të re për të jetuar ëndrrën e një qyteti të madh. Një shtëpi ku ëndrrat shndërrohen në makthe.

Malasaña 32

Mulan

Një vajzë e re kineze e maskon veten si një luftëtar mashkull, për të shpëtuar të atin. Një riprodhim bazuar në filmin e njohur nga Disney, “Mulan”.

Mulan

Tenet

Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në kohë dhe rilindjes.

Tenet

The New Mutants

Pesë të rinj mutantë, që po zbulojnë aftësitë e tyre ndërkohë që mbahen të mbyllur në një ndërtesë sekrete, luftojnë për të shpëtuar nga mëkatet e të shkuarës dhe të shpëtojnë veten.

The New Mutants

The Translators

Nëntë përkthyes të punësuar për të përkthyer librin e fundit të shumëpritur të një tirologjie të suksesshme, mbyllen në një bunker luksoz. Kur dhjetë faqet e para të dorëshkrimit super sekret dalin online, puna e ëndrrave shndërrohet në një mankth.

The Translators

The War with Grandpa

I mërzitur që i duhet ta ndajë dhomën që pëlqen me gjyshin e tij, Peter i shpall atij luftë, me qëllim rikthimin e dhomës.

The War with Grandpa

Trolls World Tour

Kur Mbretëresha e Hard Rock Trolls përpiqet të marrë përsipër të gjitha mbretëritë e Troll, Mbretëresha Poppy dhe miqtë e saj provojnë mënyra të ndryshme për t'i shpëtuar të gjithë.

Trolls World Tour

Wasp Network

Historia e pesë të burgosurve Kubanezë të cilët janë burgosur nga Shtetet e Bashkuara që prej viteve 1990, me akuzën e spiunazhit dhe vrasjes.

Wasp Network