Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

"Dashuri dhe turbulenca" në Cineplexx TEG

Në secilën nga kinematë kemi përgatitur nga një event special me shumë dhurata.
E nisim të enjten, datë 7 prill, ora 20:00, në Cineplexx TEG dhe më pas të premten eventi vazhdon në Cineplexx QTU.

Biletat në shitje pranë sporteleve, si dhe online në aplikacionin

Cineplexx AL

.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT TË PARË

Datë 7 prill, ora 20:00 në Cineplexx TEG:

1 fitues me 2 bileta fluturimi për një nga destinacionet që AIR ALBANIA ofron
1 fitues për një darkë cift nga Restorant Cormeum
1 fitues për një paketë relaksuese nga Frontera Medical Spa
1 fitues për një paketë romantike për 2 persona (akomodim 1 natë, darkë romantike, 2 masazhe relaksuese, mëngjesi, spa center) nga Flower Hotel
1 fitues i një palë syzeve nga Nevermind Brand
5 fitues kuponësh me vlerë 2000 lekë nga Dua Pizza
20 kupona me vlerë 500 lekë nga Mulliri The Coffe Company
1 shampanjë Moët & Chandon dhuratë nga Eurolab

Dashuri dhe turbulenca

Edi është një biznesmen mjaft i suksesshëm. Ai kujdeset shumë për veten, bën një jetë të mire dhe komode, por duket se ka një dobësi: femrat. Edi ka tre të fejuara dhe të treja janë stjuardesa. Kristina, është shqiptarja e tij e zemrës, stjuardesë e Air Albania. Eleni, koketa e tij greke, stjuardesë e Fly Greece dhe Françeska, italiania e tij pasionante, stjuardesë e ItaAirways. Kjo jetesë e Edit nuk është aspak e zakonshme, por ai ka gjetur një mënyrë shumë efikase për ta menxhuar këtë çmenduri. Falë ndihmës së asistentes së tij të palodhur dhe të sertë Fridës, Edi ia arrin gjithmonë ta mbajë situatën nën kontroll. Pjese e kësaj loje bëhet edhe Danieli, mik i fëmijërisë së Edit, i cili troket papritur në derën e këtij të fundit. Në këtë "fluturim" të qetë të Edit papritur nisin turbulencat. Për shkak të disa të papriturash, të treja stjuardesat gjenden në të njëjtën ditë, në të njëjtën shtëpi. A do të arrijë Edi t'i shpëtojë kësaj çmendurie që ka krijuar me duart e veta?

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Dashuri dhe turbulenca