Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Glass

Glass

Premierë në Cineplexx QTU

Ditën e enjte, datë 31 janar, ora 20:00 ju presim në premierën e filmit "Glass", në Cineplexx QTU!

Çmimi i biletës: 580 lekë

Asnjë program për Eventet në Arkiv

ÇFARË SJELL KY EVENT PËR JU?

Nën ritmet e DJ, partnerët tanë në këtë event do t'ju ofrojnë:


• Një kujtim i veçantë, me një #Selfie të veçantë nga Selfie Mirror Albania

Absolut Vodka dhe Red Bull në hyrje

Glass

Roja i sigurimit David Duun përdor aftësitë e tij të mbinatyrshme për të gjurmuar Kevin Wendell Crumb, një person me 24 personalitete.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Glass