Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Premierë - Captain Marvel

Premierë - Captain Marvel

Në Cineplexx QTU

Ditën e mërkurë, datë 13 mars, ora 20:00 ju presim në premierën e filmit "Captain Marvel", në Cineplexx QTU!

Biletat vetëm në shitje pranë sporteleve në QTU, si dhe online me kartën Cineplexx Bonus Card

Asnjë program për Eventet në Arkiv

ÇFARË SJELL KY EVENT PËR JU?

Nën ritmet e DJ, partnerët tanë në këtë event do t'ju ofrojnë:

• Një Super selfie nga Selfie Mirror Albania

Birra Peja në hyrje

• Comic drawings

• Fotograf

Captain Marvel

Carol Danvers bëhet një ndër heroinat më të fuqishme të universit kur Toka gjendet në mes të një lufte galaktike midis dy racave aliene.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Captain Marvel