Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Premierë - Transformers: Rise of the Beasts

Premierë - Transformers: Rise of the Beasts

Cineplexx TEG dhe QTU

Këtë të enjte, datë 8 qershor, ora 20:00 ju mirëpresim në premierën e filmit "Transformers: Rise of the Beasts",
Cineplexx në TEG dhe QTU.

Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Detajet e eventit

Në secilën kinema do të kemi:

• Pije energjike falas në hyrje nga Dragon Heart Energy Drink
• 1x Kupon me vlerë 2,000 lekë nga Baboon
• 3x Funko Pops Transformers nga Albagame
• 5x T-Shirts Transformers

!! Fituesit zgjidhen brenda në sallë para fillimit të filmit, në shfaqjen e orës 20:00

Transformers: Rise of the Beasts

Gjatë viteve 1990, Maximals, Predacons dhe Terrorcons i bashkohen betejës ekzistuese në Tokë midis Autobots dhe Decepticons.

Transformers: Rise of the Beasts