Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Premierë - Top Gun: Maverick

Premierë - Top Gun: Maverick

Cineplexx TEG dhe QTU

Këtë të enjte, datë 26 maj, ora 20:00 ju mirëpresim në premierën e filmit të shumëpritur, "Top Gun: Maverick",
Cineplexx në TEG dhe QTU.

Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Detajet e eventit

Cineplexx TEG
• Pije falas në hyrje nga Heineken0.0
• Së bashku me Sky Sport Albania do të dhurojmë një fluturim me parashutë -Tandem Paragliding- me nisje nga Llogaraja.
• Do të dhurojmë një palë syze nga linja më e re Nevermind Brand
• Dhuratë një Travel Kit me produkte nga American Crew Albania
• 25 kupona me 10 fishekë nga Poligoni Action Target
• DJ & Fotograf

Cineplexx QTU
• Pije falas në hyrje nga Heineken0.0
• Së bashku me Sky Sport Albania do të dhurojmë një fluturim me parashutë -Tandem Paragliding- me nisje nga Llogaraja.
• Do të dhurojmë një palë syze nga linja më e re Nevermind Brand
• Dhuratë një Travel Kit me produkte nga American Crew Albania
• 25 kupona me 10 fishekë nga Poligoni Action Target
• DJ & Fotograf

!! Fituesit zgjidhen brenda në sallë para fillimit të filmit, në shfaqjen e orës 20:00

Top Gun: Maverick

Pas më shumë se 30 vjet shërbimi në aviacionin ushtarak, Pete Mitchell është ende piloti më i mirë. Së shpejti, ai do të duhet të përballet me të kaluarën e tij, teksa stërvit një ekip të ri pilotësh për një mision të rrezikshëm që kërkon sakrificë.

Top Gun: Maverick