Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Premierë - Star Wars: The Rise of The Skywalker

Premierë - Star Wars: The Rise of The Skywalker

Në Cineplexx TEG

Ditën e premte, datë 20 dhjetor, ora 19:00 ju presim në premierën e filmit "Star Wars: The Rise of The Skywalker"
Cineplexx në TEG .

Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Lightsaber Star Wars Blind Bag dhuratë për çdo person që do shikojë filmin në orën 19:00, nga Albagame
• 1 kupon me vlerë 6,000 lekë dhe 2 kupona me vlerë 4,000 lekë nga Fraise Handmade Gifts
• Star Wars Cosplayers
• Foto e personalizuar falas nga Party Time Albania
• Koktejle në hyrje
• Fotograf


3 fituesit e kuponave do të përzgjidhen në sallë, para fillimit të shfaqjes premierë të orës 19:00.

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker