Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Premierë - No Time to Die

Premierë - No Time to Die

Cineplexx TEG dhe QTU

Këtë të enjte, datë 7 tetor, ora 19:30 ju mirëpresim në premierën e filmit më të rëndësishëm të vitit, "No Time to Die",
Cineplexx në TEG dhe QTU.

Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Detajet e eventit:

CINEPLEXX TEG
• Dhuratë një parfum YSL LIBRE Eau de Parfum Intense 90ml për femra, nga ETOS Perfumery *
• Dhuratë një paketë romantike për 2 persona (akomodim 1 natë, darkë romantike, 2 masazhe relaksuese, mëngjesi, spa center) nga Flower Hotel *
Pizza dhe finger food falas në hyrje nga Smart Pizza Tirana
• Pirodukte nga sponsor zyrtar i filmit Heineken
Fotograf
DJ Piko

CINEPLEXX QTU
• Dhuratë një parfum YSL Y Le Parfum 100ml për meshkuj nga ETOS Perfumery *
• Dhuratë një paketë romantike për 2 persona (akomodim 1 natë, darkë romantike, 2 masazhe relaksuese, mëngjesi, spa center) nga Flower Hotel *
• Produkte nga sponsor zyrtar i filmit Heineken
Foto e printuar në moment falas nga Selfie Mirror Albania
DJ Dash

*Fituesit do të shpallen në sallë, përpara fillimit të shfaqjes premierë të orës 19:30, në Cineplexx TEG dhe QTU.


!!!Të gjitha biletat e filmit "No Time to Die", përgjatë gjithë trasmetimit të tij në Cineplexx TEG dhe QTU mund të bëhen pjesë e lojës shpërblyese për të fituar një udhëtim falas në Dubrovnik për 2 persona, mundësuar nga Premium Channel dhe Vas Tour Operator .

No Time to Die

James Bond është larguar nga shërbimi sekret. Paqja e tij përfundon shpejt kur Felix Leiter, një mik i vjetër nga CIA, kthehet për t’i kërkuar ndihmë, duke e çuar Bondin në gjurmët e një personi misterioz të armatosur me një teknologji të re të rrezikshme.

No Time to Die