Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM

JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM

Premierë

Ditën e enjte, data 7 qershor, ora 20:00 ju presim në premierën e filmit Jurassic World: Fallen Kingdom, në Cineplexx!

• Pije në hyrje

• Katering

• Fotograf

Asnjë program për Eventet në ArkivJurassic World: Fallen Kingdom

Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ngjarje që do të çojë në zhdukjen e tyre.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Jurassic World: Fallen Kingdom