Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Premierë - Ford V Ferrari

Premierë - Ford V Ferrari

Në Cineplexx TEG & QTU

Ditën e enjte, datë 14 nëntor, ora 20:00 ju presim në premierën e filmit "Ford V Ferrari", që do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx në TEG & QTU!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në Cineplexx QTU
• Dhuratë një Ford EcoSport për një fundjavë nga Ford Albania (fituesi zgjidhet në sallë para fillimit të shfaqjes së orës 20:00)
• 2 pako me produkte dhuratë nga Fruta të thata "Palma" (fituesit gjithashtu përzgjidhen në sallë para fillimit të shfaqjes së orës 20:00)
Red Bull në hyrje
• Produkte falas nga Wilkinson Albania
• Foto e personalizuar falas nga Selfie Mirror Albania


Në Cineplexx TEG
• Dhuratë një fundjavë (akomodim 1 natë + 1 darkë) nga Flower Hotel & Spa (fituesi zgjidhet në sallë para fillimit të shfaqjes së orës 20:00)
• 2 pako me produkte dhuratë nga Fruta të thata "Palma" (fituesit gjithashtu përzgjidhen në sallë para fillimit të shfaqjes së orës 20:00)
Red Bull në hyrje
Birra Peja në hyrje
• Produkte falas nga Wilkinson Albania
• Foto e personalizuar falas nga Party Time Albania

Ford v Ferrari

Dizenjuesi amerikan i makinave, Carroll Shelby dhe shoferi Ken Milen luftojnë me ndërhyrjet e korporatës, ligjet e fizikës dhe djajtë e tyre personalë për të ndërtuar një makinë revolucionare garash për Ford dhe sfidojnë Ferrarin në "24 House of Le Mans", në vitin 1966.

Ford v Ferrari