Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
FANTASTIC BEASTS: THE SECRETS OF DUMBLEDORE

FANTASTIC BEASTS: THE SECRETS OF DUMBLEDORE

Cineplexx QTU dhe TEG

Ditën e enjte, datë 14 prill, ora 20:00 ju ftojmë në premierën e filmit "Fanastic Beasts: The Secrets of Dumbledore", në Cineplexx QTU dhe TEG!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Çfarë sjell kjo Premierë për ju?

• Të gjithë personat që do shikojnë filmin do të bëhen pjesë e shorteut për të fituar një nga 4 vëllimet "Fantastic Beasts " që do të dhurohen nga Adrion Ltd.
2 fitues në secilën kinema.
• Gjithashtu Adrion Ltd. do shpërndajë kupona me 10% ulje në librin e ri "Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore", i cili mbërrin së shpejti.

• Pije në hyrje nga Dragon Heart Energy Drink

• Fotograf

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Pjesa e tretë e serisë 'Fantastic Beasts and Where to Find Them' që vazhdon me aventurat e Newt Scamander.

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore