Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Premierë - The Matrix Resurrections

Premierë - The Matrix Resurrections

Cineplexx TEG dhe QTU

Këtë të enjte, datë 23 dhjetor, ora 20:00 ju mirëpresim në premierën e një prej filmave më të përfolur të momentit, "The Matrix Resurrections",
Cineplexx në TEG dhe QTU.

Biletat në shitje!

Çmimi: 670 lekë

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

CINEPLEXX TEG
•Dhuratë dy sete nga American Crew Albania dhe Revlon Proffesional Albania *
•Dhuratë një kupon me vlerë 200€ për tatuazh tek Tori Tattoo *
Heineken 0.0 falas në hyrje
•DJ
•Fotograf


CINEPLEXX QTU
•Dhuratë dy sete nga American Crew Albania dhe Revlon Proffesional Albania *
•Dhuratë një kupon me vlerë 200€ për tatuazh tek Tori Tattoo *
Heineken 0.0 falas në hyrje
•DJ
•Fotograf

*Fituesit do të përzgjidhen në sallë; shfaqja e orës 20:00.

The Matrix Resurrections

Rikthimi në një botë me dy realitete paralele: i pari, jeta e përditshme; tjetri, ajo çfarë fshihet pas tij. Për të zbuluar nëse realiteti i tij është një konstruksion virtual, si dhe për të njohur veten e tij në të vërtetë, Z. Anderson (Keanu Reeves) do të duhet të zgjedhë të ndjekë edhe një herë lepurin e bardhë.

The Matrix Resurrections