Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Popcorn Day

Popcorn Day

NË CINEPLEXX TEG & QTU

Këtë të enjte, datë 19 Janar, ejani në Cineplexx për të festuar së bashku Ditën e Kokoshkave dhe merrni një rimbushje falas për kokshkat XL.

Dita e Kokoshkave festohet më mirë nën shoqërinë e filmave dhe kokoshkave më të shijshme!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Avatar: The Way of Water

Jake Sully tashmë jeton me familjen e tij të re në planetin e Pandorës. Por kur një kërcënim i vjetër rikthehet për të përfunduat atë që kishte nisur, Jake duhet të bashkëpunojë me Nejtirin dhe ushtrinë e racës Na'vi për të mbrojtur planetin e tyre.

Avatar: The Way of Water

Babylon

Një histori e ambicies së madhe dhe të tepruar, që tregon ngritjen dhe rënien e personazheve të shumtë gjatë një epoke dekadence dhe shthurjeje të shfrenuar në Hollywoodin e hershëm.

Babylon

Lyle, Lyle, Crocodile

Lyle është një krokodil që jeton me familjen Primm që ndihmon me punët e shtëpisë dhe luan me fëmijët e lagjes, por një nga fqinjët e tyre këmbëngul që Lyle i përket një kopshti zoologjik. Z. Grumps dhe macja e tij, Loretta, nuk i pëlqejnë krokodilët dhe Lyle përpiqet të provojë se ai nuk është aq i keq sa të tjerët mund të mendojnë.

Lyle, Lyle, Crocodile

M3GAN

Një inxhiniere robotike në një kompani lodrash ndërton një kukull të ngjashme me një vajzë të vërtetë që fillon të marrë jetën e saj.

M3GAN

Norm of the North: Family Vacation

I mbingarkuar nga detyrat e tij mbretërore, kurora e Normit vidhet dhe ai niset në një udhëtim për ta gjetur atë ndërkohë që mundohet të riparojë marrëdhëniet me familjen e tij.

Norm of the North: Family Vacation

Operation Fortune: Ruse De Guerre

Agjenti Orson Fortune dhe ekipi i tij i operativëve rekrutojnë një nga yjet më të mëdhenj të Hollywood për t'i ndihmuar ata në një mision të fshehtë kur shitja e një teknologjie të re armësh kërcënon të prishë rendin botëror.

Operation Fortune: Ruse De Guerre

Plane

Një pilot e gjen veten të kapur në një zonë lufte pasi detyrohet të ulë avionin e tij komercial gjatë një stuhie të tmerrshme.

Plane

Policë për kokë

Xhino Pasmaçiun është një polic i thjeshtë trafiku jeta e të cilit do të kthehet përmbys kur ai e gjen veten papritur në mes të një hetimi policor shumë të rëndësishëm dhe… të rrezikshëm! Së bashku me dedektivin legjendar Maksimilian Murati, ata do të kalojnë një aventurë plot të papritura, në 48 orët më të paparashikueshme në botë.

Policë për kokë

Puss In Boots: The Last Wish

Maçoku Me Çizme zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij. Ai nis një udhëtim epik për të gjetur legjendën e Dëshirës së Fundit dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Puss In Boots: The Last Wish

Shotgun Wedding

Dasma ekstravagante e një çifti prishet nga kriminelët. Në procesin e shpëtimit të familjeve të tyre, ata rizbulojnë pse ranë në dashuri me njëri-tjetrin.

Shotgun Wedding

The Fabelmans

I rritur në Arizonën e epokës së pas Luftës së Dytë Botërore, një i ri me emrin Sammy Fabelman zbulon një sekret familjar tronditës dhe eksploron se si fuqia e filmave mund ta ndihmojë atë të shohë të vërtetën.

The Fabelmans