Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Popcorn Day

Popcorn Day

NË CINEPLEXX TEG & QTU

Këtë të mërkurë, datë 19 Janar, në Ditën e Kokoshkave kemi një dhuratë për të gjithë ju.

Për çdo biletë të blerë, në Cineplexx TEG dhe QTU, do të merrni një kokoshkë S dhuratë!

Dita e Kokoshkave festohet më mirë nën shoqërinë e filmave dhe kokoshkave më të shijshme.

Ju ftojmë të shikoni programin e filmave më poshtë.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Bigfoot Family

Vazhdimi i "Son of Bigfoot": Babai përdor famën e tij të re për të luftuar kundër një kompanie nafte në Alaskë, por kur ai zhduket, djali, nëna dhe një ari drejtohen në veri për ta shpëtuar.

Bigfoot Family

Clifford the Big Red Dog

Dashuria e madhe e një vajze të vogël për këlyshin e saj të quajtur Clifford bën që qeni të zmadhohet tej mase shumë.

Clifford the Big Red Dog

Dy Luanë drejt Venecias

Dy kineastë shqiptarë do të marrin pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Festivalit të Filmit në Venecia, por rrugës takohen me dy aktore që punojnë në industrinë e filmit për të rritur, të cilat ndryshojnë qëllimin e udhëtimit të tyre.

Dy Luanë drejt Venecias

Eiffel

Qeveria po i kërkon Eiffel të projektojë diçka spektakolare për Panairin Botëror të Parisit të vitit 1889, por Eiffel thjesht dëshiron të projektojë metronë e qytetit. Por papritur, gjithçka ndryshon kur Eiffel kryqëzon rrugët me një grua misterioze.

Eiffel

Scream 5

25 vite pas serive të vrasjeve në Woodsboro, shfaqet një vrasës i ri dhe Sidney Prescott duhet të kthehet të zbulojë të vërtetën.

Scream 5

Sing 2

Buster Moon dhe miqtë e tij duhet të bindin yllin e muzikës rock, Clay Calloway, për t'u rikthyer edhe një herë në skenë me ta.

Sing 2

Spider-Man: No Way Home

Për herë të parë në historinë kinematografike të Spider-Man, heroi ynë miqësor demaskohet dhe nuk është më në gjendje të ndajë jetën e tij normale nga rreziku i lartë i të qenit një Superhero. Kur ai kërkon ndihmë nga Doctor Strange, aksionet bëhen edhe më të rrezikshme, duke e detyruar atë të zbulojë se çfarë do të thotë me të vërtetë të jesh Spider-Man

Spider-Man: No Way Home

The 355

Kur një armë top-sekret bie në duar jo të sigurta, një agjent i CIA-s bashkon forcat me tre agjentë ndërkombëtarë në një mision për ta rifituar atë, ndërkohë që një hap përpara tyre qëndron një gruaje misterioze e cila ndjek çdo lëvizje të tyre.

The 355

The Hating Game

Me qëllimin për të arritur suksesin profesional pa kompromentuar etikën e saj, Lucy nis një lojë të pamëshirshme kundrejt rivalit të saj Joshua, një rivalitet që ndërlikohet nga pëlqimi në rritje që ajo ka për të.

The Hating Game

The King's Man

Në vitet e para të shekullit të 20-të, agjencia Kingsman përballet me një komplot që synon të zhdukë miliona njerëz.

The King's Man

The Matrix Resurrections

Rikthimi në një botë me dy realitete paralele: i pari, jeta e përditshme; tjetri, ajo çfarë fshihet pas tij. Për të zbuluar nëse realiteti i tij është një konstruksion virtual, si dhe për të njohur veten e tij në të vërtetë, Z. Anderson (Keanu Reeves) do të duhet të zgjedhë të ndjekë edhe një herë lepurin e bardhë.

The Matrix Resurrections