Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
KIDS FESTIVAL NË CINEPLEXX QTU

KIDS FESTIVAL

NË CINEPLEXX QTU

Kjo fundjavë në Cineplexx QTU i dedikohet vetëm fëmijëve!
Datë 10, 11 dhe 12 mars, biletat do të kushojë vetëm 300 LEKË për filmat:

“Minions: The Rise of Gru”
“Puss in Boots: The Last Wish"
“Lyle, Lyle, Crocodile”
“Daisy Quokka: World’s Scariest Animal”

Animatorë, lojra dhe maskota për një fundjavë mbushur me argëtim!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Daisy Quokka: World's Scariest Animal

Një "Quokka" jashtëzakonisht e adhurueshme dhe përjetësisht optimiste, e quajtur Daisy, ka një ëndërr të pamundur - të fitojë 'Lojërat më të frikshme në botë'.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Daisy Quokka: World's Scariest Animal

Lyle, Lyle, Crocodile

Lyle është një krokodil që jeton me familjen Primm që ndihmon me punët e shtëpisë dhe luan me fëmijët e lagjes, por një nga fqinjët e tyre këmbëngul që Lyle i përket një kopshti zoologjik. Z. Grumps dhe macja e tij, Loretta, nuk i pëlqejnë krokodilët dhe Lyle përpiqet të provojë se ai nuk është aq i keq sa të tjerët mund të mendojnë.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Lyle, Lyle, Crocodile

Minions: The Rise of Gru

Historia e patreguar e ëndrrës së një dymbëdhjetë vjeçari për t'u bërë keqbërësi më i madh në botë.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Minions: The Rise of Gru

Puss In Boots: The Last Wish

Maçoku Me Çizme zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij. Ai nis një udhëtim epik për të gjetur legjendën e Dëshirës së Fundit dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Puss In Boots: The Last Wish