Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Katër ditë speciale

Katër ditë speciale

Katër ditë speciale në kinema! Me një çmim special bilete!

Datë 12-15 nëntor, çdo biletë kinemaje do të kushtojë 400 lekë, për filmat në teknologjinë 2D & 3D, pa asnjë kosto shtesë, në Cineplexx TEG & QTU.

Gjithmonë duke ruajtur distancën dhe higjenën.

*Shfaqjet speciale si ajo e filmit "Break the Silence: The Movie" bëjnë përjashtim nga kjo ofertë.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Lassie Come Home

Riprodhim i filmit të vitit 1943, bazuar në librin me të njëjtin titull të Eric Knight.

Lassie Come Home

Malasaña 32

Një familje që shpërngulet në një shtëpi të re për të jetuar ëndrrën e një qyteti të madh. Një shtëpi ku ëndrrat shndërrohen në makthe.

Malasaña 32

Misbehaviour

Një grup me gra kurdisin një plan për të prishur konkursin e bukurisë të Mis Bota 1970, në Londër.

Misbehaviour

Mulan

Një vajzë e re kineze e maskon veten si një luftëtar mashkull, për të shpëtuar të atin. Një riprodhim bazuar në filmin e njohur nga Disney, “Mulan”.

Mulan

Sonic the Hedgehog

Pasi zbulon një iriq të vogël e të shpejtë blu, një oficer policie në një qytet të vogël duhet ta ndihmojë atë për të mundur gjeniun e ligë që kërkon të eksperimentojë mbi iriqin.

Sonic the Hedgehog

Tenet

Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në kohë dhe rilindjes.

Tenet

The New Mutants

Pesë të rinj mutantë, që po zbulojnë aftësitë e tyre ndërkohë që mbahen të mbyllur në një ndërtesë sekrete, luftojnë për të shpëtuar nga mëkatet e të shkuarës dhe të shpëtojnë veten.

The New Mutants

The War with Grandpa

I mërzitur që i duhet ta ndajë dhomën që pëlqen me gjyshin e tij, Peter i shpall atij luftë, me qëllim rikthimin e dhomës.

The War with Grandpa

Trolls World Tour

Kur Mbretëresha e Hard Rock Trolls përpiqet të marrë përsipër të gjitha mbretëritë e Troll, Mbretëresha Poppy dhe miqtë e saj provojnë mënyra të ndryshme për t'i shpëtuar të gjithë.

Trolls World Tour