Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Java e Familjes

Java e Familjes

25 Nëntor - 2 Dhjetor

Për shtatë ditë me rradhë, në Cineplexx do të jetë Java e Familjes.

Gjatë paradites, në hollin e kinemasë do të organizohen çdo ditë lojra dhe aktivitete për fëmijët, që zgjedhin të festojnë pushimet me filmat "The Grinch", "The Nutcracker and the Four Realms", dhe "Smallfoot".


Për të gjithë mbajtësit e kartës së Klubit Familjar të Filmit, Paketa Speciale e Familjes do t'ju ofrojë çmime edhe më të leverdishme.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Aktivitetet

• Animatorë në hollin e kinemasë gjatë orareve 11:00-14:00 në ditët e pushimit dhe 15:30-17:30 të hënën e të martën

• Dhurata, maskota dhe lojra nga Amita Fun

• Facepaint dhe tullumbace

• Këndi i punëdores

• The Grinch games

• Korniza e fotografisë

Smallfoot

Një Yeti është i bindur se krijesat e pa para më parë, të njohura si “njerëz” ekzitojnë vërtetë.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Smallfoot

The Grinch

Një Grinch idhnak komploton për të shkatërruar Krishtlindjet në qytezën e Whoville.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Grinch

The Nutcracker and the Four Realms

Një vajzë e re transportohet në një botë magjike të ushtarëve prej xhenxhefili dhe një ushtrie minjsh.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Nutcracker and the Four Realms