Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

SCREAM VI

Horror Night

Ditën e enjte, datë 9 mars, ora 20:00 ju ftojmë në eventin Horror NightCineplexx në TEG dhe në QTU dedikuar filmit të gjashtë të sagës së filmave Scream.

Ejani nëse guxoni!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Detajet e eventit

Heineken Silver falas në hyrje për të gjithë të pranishmit
• Ghostface Cosplay
• Dekor
• Dhuratë Cineplexx Gift Card me vlerë 5,000 Lekë

Fituesit shpallen në sallën 1, para fillimit të shfaqjes së orës 20:00, në Cineplexx TEG & QTU.

Scream VI

Të mbijetuarit e vrasjeve të Ghostface lënë pas Woodsboro dhe përpiqen të fillojnë një kapitull të ri të jetës së tyre në New York.

Scream VI