Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Scream 5

Scream 5

Horror Night

Këtë të enjte, datë 13 janar, ora 20:00 ju mirëpresim në Cineplexx TEG & QTU në eventin Horror Night dedikuar filmit të frikshëm "Scream 5".

Bileta 570 lekë

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

CINEPLEXX QTU
Birra Peja në hyrje dhe loja Beer Pong nga Tobacco Holding Group
• Fotograf
• Scream cosplayers

CINEPLEXX TEG
Birra Peja në hyrje dhe loja Beer Pong nga Tobacco Holding Group
• Fotograf
• Scream cosplayers

Scream 5

25 vite pas serive të vrasjeve në Woodsboro, shfaqet një vrasës i ri dhe Sidney Prescott duhet të kthehet të zbulojë të vërtetën.

Scream 5