Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Horror Night

Nesër, më datë 2 dhjetor, ora 20:00 ju mirëpresim në Cineplexx TEG & QTU në eventin Horror Night dedikuar filmit "Resident Evil: Welcome to Raccoon City".

Heineken 0.0 falas në hyrje

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Vendosur në vitin 1998, kjo histori origjine zbulon sekretet e ndërtesës misterioze Spencer dhe qytetit fatkeq Raccon.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City