Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Halloween Night - Halloween Kills

Halloween Night - Halloween Kills

31 Tetor, 17:30-20:30

Këtë Halloween në Cineplexx QTU dhe TEG, sjellim filmin më të përshtatur me temën, "Halloween Kills".
Ju mirëpresim në Halloween Night, 31 tetor, ora 17:30-20:30.

Halloween make up falas si dhe ëmbëlsira "të frikshme".

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Halloween Kills

Historia e Michael Myers and Laurie Strode vazhdon me filmin e rradhës horror nga David Gordon Green.

Halloween Kills