Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Halloween Night në Cineplexx

Halloween Night në Cineplexx

31 Tetor 2018

Këtë Halloween, Cineplexx do të ketë temën e filmave horror për të gjithë fansat e tyre.

Një menu speciale ju pret. Sugar skull tin bucket me kokoshka dhe 2 Coca Cola 0,5 L për vetëm 890 lekë.

Gjithashtu, rikthehet filmit THE NUN në një shfaqje të tij të fundit në kinema.

Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

AKTIVITETET:

• Atmosferë e frymëzuar nga filmat horror

• Bufe me ëmbëlsira

• Pica të frikshme nga Pizzeria Deliziosa

• Kërcim i frikshëm nga Te Latini dhe 5 abonime 1-mujore falas

• Horror make-up frymëzuar nga Beauty Vlogger Sara Karaj

Halloween

Laurie Strode do të ketë përballjen e saj finale me Michael Myers, figurën e maskuar që e ka përndjekur atë qëkur ajo mezi i shpëtoi në natën e Halloween, katër dekada më parë.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Halloween

Hell Fest

Një vrasës serial i maskuar kthen një park lojrash me temë horrori në këndin e tij personal të lojës, duke terrorizuar kështu një grup miqsh, teksa të gjithë të tjerët mendojnë se është gjithçka pjesë e festës në park.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Hell Fest

The Nun

Një prift me një të kaluar të komplikuar dhe një murgeshë në prag të premtimeve të saj të fundit dërgohen nga Vatikani për të hetuar vdekjen e një murgeshë të re në Rumani dhe për t'u përballur me një forcë të ligë në formën e një murgeshë djallëzore.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Nun