Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Gran Turismo - Premiere Night

Gran Turismo

Premiere Night

Të enjten, datë 24 gusht, ora 20:00 ju mirëpresim në Premiere Night të filmit "Gran Turismo" në Cineplexx TEG dhe QTU.

Biletat në shitje në aplikacionin Cineplexx AL

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Gran Turismo

Historia e përmbushjes së dëshirave të një lojtari adoleshent të Gran Turismo, aftësitë e të cilit në lojë e ndihmuan atë të fitonte një sërë garash Nissan për t'u bërë një shofer i vërtetë profesionist i makinave garash. Bazuar në një histori te vërtetë.

Gran Turismo