Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
The Nun

The Nun

Horror Night

Ditën e enjte, data 6 Shtator, ora 20:00 jeni të gjithë të ftuar në hollin e Cineplexx për të përjetuar së bashku një darkë të frikshme
Ju presim me një pije në hyrje për të mposhtur frikën.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Nun

Një prift me një të kaluar të komplikuar dhe një murgeshë në prag të premtimeve të saj të fundit dërgohen nga Vatikani për të hetuar vdekjen e një murgeshë të re në Rumani dhe për t'u përballur me një forcë të ligë në formën e një murgeshë djallëzore.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Nun