Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
FUNDJAVA E FAMILJES

FUNDJAVA E FAMILJES

NË CINEPLEXX TEG & QTU

Këtë fundjavë, datë 30 Prill dhe 1 Maj, ju mirëpresim në Cineplexx QTU dhe TEG për filmat për fëmijë "The Bad Guys", "Dragon Rider", "Aeroplani Hurkus: Diamanti i humbur" dhe "Sonic the Hedgehog 2". Shumë lojra dhe aktivitete për të gjithë fëmijët që na bashkohen.

Me kartën e Klubit Familjar të Filmit bileta reduktohet deri në 350 lekë!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Aeroplani Hurkus: Diamanti i humbur

Asi është një djalosh që ëndërron të bëhet inxhinier aeronautik. Mes sendeve të stergjyshit të tij, i cili ishte një pilot hero, ai gjen shënime misterioze që tregojnë se si mund të rikthehet në jetë një avion i vjetër.

Aeroplani Hurkus: Diamanti i humbur

Dragon Rider

Një dragua i ri i argjendtë bashkohet me një shpirt malor dhe një djalë jetim në një udhëtim nëpër Himalajet në kërkim të Skajit të Parajsës.

Dragon Rider

Sonic The Hedgehog 2

Bazuar në ekskluzivitetin globale të filmave videogame nga Sega, SONIC THE HEDGEHOG tregon historinë e iriqit më të shpejtë në botë ndërsa bën shtëpinë e tij të re në Tokë.

Sonic The Hedgehog 2

The Bad Guys

Askush nuk është përpjekur ndonjëherë të jetë i mirë si "The Bad Guys". Aventura e animuar bazohet në serinë e suksesshme të librave për fëmijë nga Aaron Blabey.

The Bad Guys