Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
FUNDJAVA E FAMILJES

FUNDJAVA E FAMILJES

NË CINEPLEXX QTU

Këtë të shtunë dhe të dielë, datë 22 dhe 23 dhjetor, nga ora 10:30-13:30 në kinemanë më të re Cineplexx, në QTU do të jetë Fundjava e Familjes.

Për të gjithë mbajtësit e kartës së Klubit Familjar të Filmit, Paketa Speciale e Familjes do t'ju ofrojë çmime edhe më të leverdishme.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Aktivitete

• Dhurata, maskota dhe lojra nga Amita Fun

• Animatorë

• Tullumbace dhe facepaint

• Këndi i punëdores

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Pas rënies nga pema gjatë mbledhjes së bimës së veshtullit, Druid Panoramix vendos se ka ardhur koha për të siguruar të ardhmen e fshatit. I shoqëruar nga Asterix dhe Obelix, ai ndërmerr një udhëtim për në botën Gallic, për të mësuar sekretin e Ilaçit Magjik.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Ralph Breaks the Internet

Gjashtë vite pas ngjarjeve në "Wreck-It Ralph" , Ralph dhe Vanellope, tashmë miq, zbulojnë në lojrat e tyre një aparaturë për wi-fi, që do t'i çojë ata në një aventurë krejt të re.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Ralph Breaks the Internet

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man kapërcen të gjitha dimensionet paralele dhe bashkohet me Spider-Men-ët e këtyre dimensioneve për të ndaluar një kërcënim që i kanoset të gjithëve.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Spider-Man: Into the Spider-Verse

The Grinch

Një Grinch idhnak komploton për të shkatërruar Krishtlindjet në qytezën e Whoville.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Grinch