Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
FUNDJAVA E FAMILJES

FUNDJAVA E FAMILJES

NË CINEPLEXX TEG & QTU

Këtë të shtunë dhe të dielë, datë 23 dhe 24 nëntor, nga ora 10:30-14:30 ju mirëpresim në Cineplexx QTU dhe TEG, në eventin "Fundjava e Familjes" dedikuar filmit të animuar të shumëpritur, "Frozen II".

Për të gjithë mbajtësit e kartës së Klubit Familjar të Filmit, Paketa Speciale e Familjes do t'ju ofrojë çmime edhe më të leverdishme.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

• Maskota Cineplexx
• Dhurata nga Albagame
• Dhurata nga Latitude Tirana
• Hyrje dhuratë tek Benni Bones në QTU
• Dhurata dhe maskota nga Amita Fun
• Dhurata nga AVON
• Dhurata nga COLGATE
• Foto e personalizuar falas nga Selfie Mirror Albania dhe Party Time Albania

Frozen II

Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

Frozen II