Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
FALCO Premierë në Cineplexx QTU

FALCO Premierë në Cineplexx QTU

Ditën e enjte, datë 21 nëntor, ora 19:30 ju presim në Cineplexx QTU, në premierën e filmit të shumëpritur nga Bes Kallaku, "FALCO".

Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Datë 21 nëntor, ora 19:30 në Cineplexx QTU:

• Takim me aktorët
Red Bull në hyrje
• Produkte në hyrje nga Fruta të thata "Palma"
• Selfie i veçantë me Selfie Mirror Albania
• DJ & Fotograf

Falco

Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë listë dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. Pikërisht këtu fillon aventura e heroit tonë duke përshkruar plot humor e satirë gjithë realitetin social-politik shqiptar. Duke hequr kostumin e punës dhe kapuçin, duke e zëvendësuar atë me kostumin dhe kollaren e një politikani.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Falco