Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Dua's Night

Dua's Night

Argylle Premiere në Cineplexx QTU dhe TEG

Në 1 shkurt, ora 20:00 ju mirëpresim në Dua's Night në Cineplexx TEG dhe QTU, për premierën e filmit "Argylle" me Dua Lipa, Henry Cavill, John Cena dhe Samuel L. Jackson në rolet kryesore.

Biletat në shitje në aplikacionin Cineplexx AL

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Detajet e Eventit

Gjatë këtij eventi do të dhurojmë në të dy kinematë tona:

• 6 kopje të librit "Gruaja Brenda Meje" nga ikona Britney Spears dhuratë nga Media Print
- 2 masazhe çift dhuratë nga Velur Spa
- 2 sete me produkte dhuratë nga The Body Shop Albania
- 2 paketa me abonim 1 mujor për Spa dhe Pishinë dhuratë nga 365 Spa & Sports Center

Por jo vetëm!

Këtë event TOP 7 dhuron një super udhëtim 3 ditor në Barcelonë!
Fituesi do të zgjidhet pas 10 ditëve të para të transmetimit të filmit në Cineplexx QTU dhe TEG.

Argylle

Një shkrimtare introverte e librave me spiunë tërhiqet në aktivitetet e një sindikate sekrete.

Argylle